Про нас

Етно-ресторація «Хата Багата», що знаходиться за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А відкрив свої двері для відвідувачів, які цінують українські звичаї, традиції та українську національну кухню 28 лютого 2017 року. Переступивши поріг закладу впадає у вічі розпис внутрішніх стін, що був притаманний для багатьох областей України ХІХ ст. Основи стіно-розпису відібрані зі петриківського орнаменту, який виник на Поділлі, Слобожанщині, Уманщині, Дніпровщині, першим дослідником якого був відомий етнограф Дмитро Яворницький. Петриківський розпис ‒ не лише народне мистецтво, що зберігає традиції оздоблення українського житла, але й сучасний живопис, який розвивається і набуває нових рис. У палітрі розпису криється глибока символіка, в якій закодована колоритна природа сонячного сяйва. Наприклад, квітка мальви ‒ вершина краси природи, любов до рідної землі, до рідного народу, Батьківщини, конвалія ‒ символ сердечної щедрості, душевної відкритості. Особливістю розпису є також те, що елементи декору (пелюстки, стебла, квіти) виводять одним мазком.

Кухня ‒ українська, автентична. Різноманітність холодних та гарячих страв приємно здивують Вас неповторним витонченим смаком, виключно натуральної основи.

Завітавши до нашого закладу, вас гостинно зустріне приємний та професійний у своїй справі колектив, буде представлено для вибору місця 2 великих просторих зали, 1окремий ‒ VIP зал (на 16 осіб). Під час вашого відпочинку пануватиме затишок, приємна атмосфера, гарне обслуговування, лунатиме українська фонова музика, що надасть приємного настрою впродовж  всього дня.